به سایت شرکت ایران بافت خوش آمدید.

ایمیل:

info@iranbafttex.ir

شرکت ایران بافت

تولید کننده پارچه‌های رومبلی با کیفیت، روکش صندلی اداری، روکش صندلی های قطار و هواپیما

شرکت ایران بافت در سال 1376 تشکیل شد. این شرکت با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربه کاری توانست در مدت کوتاهی موفق به تولید انواع پارچه‌های ساده بافت و طرح دار در زمینه مبلمان اداری و خانگی دست پیدا کند.

تولیدات این شرکت در سال به بیش از دویست هزار متر مربع می‌رسد که با داشتن سه سال ضمانت کیفیت پارچه مشتریان زیادی در سرتاسر ایران پیدا کند.

این شرکت در طول سال‌های فعالیت خود توانست سفارشات دولتی جهت روکش صندلی هواپیما و قطار را تولید و تحویل نماید که خود مهر تاییدی بر اصالت و ضمانت و کیفیت تولیدات این شرکت بود.

این شرکت با توانایی تولید و تحویل سریع هر نوع پارچه مبلی و روکش صندلی اداری و سینما، آماده پاسخگویی به سفارشات مشتریان می‌باشد. این شرکت برای ارائه محصولات متناسب با تنوع سلیقه مشتریان خود، نمایندگی شرکتهای تولید کننده پارچه در کشور ترکیه را به دست آورد.

همچنین، این شرکت با هدف گسترش بازار خود و ارائه محصولات با کیفیت برتر به مشتریان، اقدام به واردات از کشورهای اروپایی (رومانی، بلژیک ، آلمان، ایتالیا) نمود. این محصولات با کیفیت بالا و طرح های مدرن و زیبا به بازار ایران عرضه می شوند. شرکت ایران بافت با بیش از دو دهه فعالیت درخشان در زمینه تولید و واردات ، یکی از پیشروان این صنعت در کشور محسوب می شود.

 

شعار این شرکت از بدو تاسیس تا امروز کیفیت، ضمانت، تنوع محصولات بوده و قابل رقابت با انواع پارچه های خارجی می باشد.